Федеральні землі Німеччини нададуть українцям швидку допомогу і процедура не буде складною.
Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц.
"Подолання цього виклику – спільне завдання усієї нашої держави", – написав він у Twitter.
Він також подякував волонтерам, які допомагають українцям.
Водночас канцлер Німеччини заявив, що вважає "абсолютно неприпустимим", коли вихідців із Росії ображають або навіть фізично нападають на них.
"Бо це війна Путіна. Він, і лише він несе відповідальність за це", – наголосив Шольц.
Що відомо
- Президент Володимир Зеленський дорікнув німецькій владі у зволіканні з впровадженням превентивних санкцій проти РФ та закликав канцлера Німеччини Олафа Шольца взяти на себе лідерську роль і допомогти Україні зупинити війну.
- 12 березня канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент Франції Еммануель Макрон поспілкувалися із Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним.
- 16 березня Володимир Зеленський виступив з віртуальним зверненням перед Конгресом США. Зокрема, він закликав негайно підтримати закриття неба над Україною для російської авіації, а також запроваджувати нові санкції щотижня, поки Росія не зупиниться і не припинить війну.
- Сенат США 15 березня одноголосно ухвалив резолюцію, яка засуджує президента Росії Володимира Путіна як воєнного злочинця.
- 15 березня президент України Володимир Зеленський закликав українців у всьому світі тиснути на політиків та бізнес, говорити з журналістами — аби країни припинили торгівлю з Росією.
- 15 березня до Києва попри обстріли потягом приїхали прем’єри Польщі, Чехії та Словенії, щоб "продемонструвати солідарність з українцями".
Читайте також
Обстріли Києва, евакуація Бучі, Гостомеля, Ірпеня. Що відбувається у Київській області та столиці
Вторгнення Росії в Україну. День двадцять другий. Онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!