Понад 100 тисяч британців погодились надати житло українським біженцям, повідомив прем'єр Британії Борис Джонсон.
“Чудово, що понад 100 тисяч людей та організацій виявили свою зацікавленість у підтримці українців, які тікають від війни, за програмою “Дім для України”. Дякуємо всім по всій країні, хто до цього часу запропонував свою допомогу”, — написав Джонсон.
Раніше уряд Великої Британії ухвалив схему допомоги, що дозволить розміщуватися у країні тим біженцям, що не мають родичів у країні. Програма "Дім для України" ("Homes for Ukraine") передбачає, що Британія буде платити людям 350 фунтів стерлінгів (приблизно $450) на місяць, якщо вони зможуть запропонувати біженцям принаймні окрему кімнату або окреме житло на строк мінімум шести місяців.
Що відомо
- Уряд Великої Британії запровадив нові санкції проти майже 400 російських бізнесменів та чиновників, зокрема проти Петра Авена, Михайла Фрідмана та Германа Хана. Відповідне рішення опубліковане на сайті уряду.
- Міністерство закордонних справ України планує відкрити онлайн-ресурс з інформацією для українських біженців.
- Президент Польщі Анджей Дуда 13 березня підписав закон, який регламентує умови перебування українських біженців у країні та їхню соціальну підтримку.
- Уряд Греції ухвалив рішення відправити транспорт у Польщу для того, щоб перевезти до себе частину біженців з України.
- Заступник голови департаменту туризму Аджарії Тамаз Ахвледіані повідомив, що для українських біженців підготували місця для поселення в Аджарії.
- За даними ЮНІСЕФ, кількість українських дітей-біженців, які разом з батьками рятуються від російської військової агресії, перевищила один мільйон. Більшість сімей виїхали до Польщі, Угорщини, Словаччини, Молдови та Румунії.
Читайте також
Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne
Війна Росії проти України. День 21. Онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!