У Черкасах змінили тривалість комендантської години

У Черкасах змінили тривалість комендантської години

У Черкасах змінили тривалість комендантської години
Суспільне: Черкаси

У Черкасах змінили тривалість комендантської години. Про це повідомив керівник Черкаської військової адміністрації Ігор Табурець.

Відтак, за словами керівника ОВА, з 15 березня по місту Черкаси дозволено пересуватися до 21:30:

"З 15 березня відбулися зміни в часових межах комендантської години – у місті Черкаси вона розпочнеться з 21:30 і триватиме до 6:00. Таке рішення ухвалили для зручності працівників критичної інфраструктури", – пояснив Ігор Табурець.

На решті території області, за його словами, комендантська година триватиме із 20.00 до 6.00.

"Нагадую, що під час комендантської години заборонено перебувати у громадських місцях і на вулиці. Виняток – сигнал тривоги", – повідомив керівник ОВА.

Що відомо

  • 24 лютого о четвертій годині ранку Росія напала на Україну. Президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • З 24 лютого по усій території Черкаської області з 22:00 до 6:00 розпочала діяти комендантська година. Про це повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень. Їх отримають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.
  • У Черкасах та області 27 лютого комендантську годину запровадили на дві години раніше — із 20. Триватиме, як зазвичай, до шостої ранку, повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко.
  • В Умані із 27 лютого комендантська година діяла із 19:00 і тривала до шостої ранку, розповіла міська голова Ірина Плетньова. Із 15 березня комендантська година там починається пізніше — із 20:00 і триватиме до шостої ранку, повідомили у місцевому міськвиконкомі.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок