На Луганщині знеструмлені 36 населених пунктів, без газопостачання – 30

На Луганщині знеструмлені 36 населених пунктів, без газопостачання – 30

На Луганщині знеструмлені 36 населених пунктів, без газопостачання – 30
.

На Луганщині повністю чи частково знеструмлені 36 населених пунктів, без газопостачання – 30. Страждають майже 100 тисяч людей. Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За словами Гайдая, 22 населених пункти знеструмлені повністю, 14 – частково. Майже 100 тисяч людей – без світла та тепла. "Ремонтувати вже немає чого", – зазначив керівник облдержадміністрації.

Сергій Гайдай додав, що станом на зараз, через пошкодження котельної КП "Сєвєродонецьктеплокомуненерго", у Сєвєродонецьку відключено 180 багатоквартирних будинків та майже знищені внутрішньобудинкові мережі централізованого теплопостачання АТ "Сєвєродонецька ТЕЦ".

Також керівник військової адміністрації повідомив, що в Лисичанську через відсутність електро- та водопостачання припинено роботу 11 котелень КП "Лисичанськтепломережа", а через руйнування електромереж без води залишаються 9000 абонентів у м. Попасна та 5600 – у с. Карбоніт.

Що відомо

  • 15 березня частково обмежено подачу води до м. Золоте, с. Нижнє, Нижнє-1 та Новотошківки, що на Луганщині, у зв’язку зі знеструмленням Світличанського департаменту КП "Попаснянський районний волоканал".
  • В Луганській області станом на 8 годину 15 березня знеструмлено 22 населених пункти повністю, 14 частково. Без електроенергії перебувають 96454 споживачі.
  • 15 березня, у Рубіжному обстрілами російських окупаційних військ зруйновані інтернат для дітей з вадами зору, міська лікарня та три школи. Загинули чотири людини.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок