У Рубіжному російські окупанти зруйнували дитячий інтернат, лікарню та школи

У Рубіжному російські окупанти зруйнували дитячий інтернат, лікарню та школи

У Рубіжному російські окупанти зруйнували дитячий інтернат, лікарню та школи
. Рубіжне, Луганщина, 15 березня 2022 рік. Фото: Telegram/Сергій Гайдай

У Рубіжному обстрілами російських окупаційних військ зруйновані інтернат для дітей з вадами зору, міська лікарня та три школи. Загинули чотири людини.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Також російські окупанти не припиняють обстріли інших населених пунктів області.

"Військові, поліція, рятувальники ДСНС, лікарі та волонтери працюють на межі людських можливостей 24/7, рятуючи людей. В усіх населених пунктах області організовано доставку технічної води та гуманітарної допомоги", — повідомив Гайдай.

Що відомо

  • Лінія фронту, яку зайняли Збройні сили України, тримається в тих самих межах, що й були. Але обстріли російські окупаційні війська ведуть по всій території підконтрольній Україні. Немає такого населеного пункту, який би не обстрілювався
  • 13 березня у Гірській міській громаді через обстріли не вдалося провести евакуацію, але 14 березня вже є домовленості про тишу, повідомляє курівник Гірської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко.
  • Вночі з 12 на 13 березня російські окупаційні війська обстріляли Попасну фосфорними снарядами, які заборонені міжнародними конвенціями.
  • Російські окупаційні війська продовжують обстрілювати Сєвєродонецьк та Рубіжне. Вночі з 12 на 13 березня окупанти обстрілювали Попасну та Лисичанськ.
  • На Луганщині російські окупанти обстріляли будинок для літніх людей
  • У захопленому Сватовому російські окупаційні війська записують постановочні відео за участі нібито місцевих на підтримку режиму Путіна.
  • 11 березня російські окупанти обстрілюють Золоте на Луганщині
  • Станом на ранок 11 березня на Луганщині через обстріли російських окупаційних військ без електропостачання залишились 38 населених пунктів, 27 з них повністю. 114 472 споживач перебуває без електроенергії, відключено 746 ТП.
  • Російські окупаційні війська продовжують спроби захопити Рубіжне, Лисичанськ та Сєвєродонецьк, але українські військові тримають оборону.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок