Зеленський не каже, чи буде введено надзвичайний стан

Зеленський не каже, чи буде введено надзвичайний стан

Зеленський не каже, чи буде введено надзвичайний стан
ОПУ

Президент Володимир Зеленський прокоментував інформацію про ймовірне введення надзвичайного стану в Україні загальними фразами та розмитими формулюваннями.

У своєму відеозверненні глава держави так прокоментував інформацію про це.

"Окремо я хочу звернутися до деяких політиків. У складні для країни часи займатися політичним хайпом – фактично дорівнює мародерству. Ви кажете, що влада запровадить надзвичайний стан, щоб під шумок протягнути якісь непопулярні рішення. Можу сказати тільки одне: не судіть інших по собі. По своєму досвіду та своїх, якщо можна їх так назвати, життєвих принципах. Сьогодні будь-які наші кроки мають єдину мету – зберегти життя та здоров’я українців", - сказав Зеленський, не називаючи конкретних імен.

Президент також нагадав, що Кабмін планує запропонувати Раді ввести кримінальну відповідальність за незаконний експорт товарів медпризначення в період карантину. За його словами, МВФ, Світовий банк та ЄБРР висловили готовність підтримати Україну,

22 березня міністр охорони здоров’я Ілля Ємець заявив, що виступає за впровадження надзвичайного стану в Україні.

Читайте також: Плануйте життя, турбуйтеся про когось. Психотерапевт порадив, як не піддаватися паніці

Що відомо

  • Станом на 23 березня в Україні зафіксовано 73 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 26 нових випадків.
  • З 24 березня в Україні через поширення коронавірусу SARS-CoV-2 закривають усі аеропорти, крім "Борисполя", а громадянам заборонять залишати країну з туристичною метою. До цього офіційної заборони на виїзд не було.
  • На території Донецької, Тернопільської та Черкаської областей введено режим надзвичайної ситуації.
  • В Україні з 12 березня до 3 квітня запроваджено карантин. Україна закрила кордони для іноземних громадян та повністю закрила пункти пропуску для пасажирського сполучення.
На початок