У Генічеську відбудовують житлові будинки після обстрілів

У Генічеську відбудовують житлові будинки після обстрілів

У Генічеську відбудовують житлові будинки після обстрілів
Фото: Генічеська ТГ

На території Херсонської області у Генічеську відбудовують житлові будинки після обстрілів.

Про це йдеться на сторінці Генічеської міської територіальної громади.

24 лютого внаслідок обстрілів були пошкоджені будинки по вулицях Зелена, Соборна, Пушкіна, Дем’яна Бідного та по провулку Дружби народів. Через потрапляння осколків у деяких будинках пошкоджений дах, деякі повністю зруйновані.

За словами міського голови Олександра Тулупова, з резерву виділені та закуплені будівельні матеріали, передані будівельним бригадам. Комунальники, волонтери, небайдужі люди відновлюють електропостачання та ремонтують дахи, розчищають ділянки від наслідків руйнування. На місці зруйнованого будинку вже зведені стіни.

Що відомо:

  • 24 лютого війська РФ перетнули кордон України і розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої. 1 березня війська окупантів зайшли в Херсон.
  • 2 березня російські військові висунули вимоги жителям Херсона, а 3 березня російські військові захопили телевежу.
  • Місто залишається в облозі. Періодично глушать мобільний зв'язок і інтернет. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають. До російського гумконвою не вийшов жоден житель обласного центру.
  • Натомість 5 березня жителі Херсона вийшли на мирну акцію протесту, щоб показати окупантам Херсон - це Україна. Наступного дня до них доєдналися інші міста, селища, села Херсонської області і з кожним днем їх стає більше. Люди виходять на мирні акції щодня.

Читайте також

  • Шістнадцятий день вторгнення РФ: ситуація на Херсонщині. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок