У Херсоні окупанти захопили телевежу. Голова ОДА підозрює, що будуть провокації

У Херсоні окупанти захопили телевежу. Голова ОДА підозрює, що будуть провокації

У Херсоні окупанти захопили телевежу. Голова ОДА підозрює, що будуть провокації
Херсон. Телевежа

У Херсоні окупанти захопили телевежу про це Суспільному повідомив один з працівників сусідньої установи. Він помітив російських військових , які близько 18:00 пробрались на територію радіотелепередавального центру, згодом лазили по вишці.

З різних районів міста кореспонденти Суспільного передають, що у Херсоні не працюють приставки Т2 та кабельні канали. Дивитися українські телеканали жителі можуть тільки через інтернет.

Голова Ода Геннадій Лагута підозрює, що окупанти мають намір через канали зв’язку поширювати дезінформацію про нібито "капітуляцію та підписання мирного договору з РФ". Про це він написав у своєму телеграм каналі.

"Заявляємо - це фейк! Окупанти хочуть дезорієнтувати нас, посіяти паніку, зневірити громадян і схилити наші війська до здачі. Керівництво держави разом з народом протидіє російським військам і робить усе можливе для звільнення українських територій від ворога", - написав Лагута.

Він попросив отримувати інформацію тільки з перевірених джерел

Що відомо:

  • 2 березня у соцмережах розповсюдили інформацію про те, що Суспільне Херсон під контролем російських військ. Ця інформація виявилась неправдивою. Окупанти захопили приміщенні філії, але Суспільне мовлення в Херсоні продовжує працювати віддалено та достовірно інформувати.
  • 3 березня біля філії очевидці побачили розтяжки. Голова Ода завив про замінування міста і попередив про можливе використання приміщення філії для вкиду дезінформації.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок