Херсонщина - це Україна. Мітингу за утворення ХНР - не відбулося

Херсонщина - це Україна. Мітингу за утворення ХНР - не відбулося

Херсонщина - це Україна. Мітингу за утворення ХНР - не відбулося
Фото: медіа-центр "IPC-Херсон"

У Херсоні не відбулося мітингу за створення ХНР. На площу вийшли люди з українськими прапорами не побоявшись озброєних російських військових.

Про це повідомила віце-прем’єр-міністерка, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук в етері телеканалу Рада.

Також вона сказала, що Херсон стоїть в переліку тих, кого треба евакуювати якнайшвидше.

"На жаль, на сьогодні Росія не дає добра, щоб розпочати евакуацію в Херсоні. Вони вважають, що тримають під контролем місто, але це не так.

Ми розраховуємо на Червоний хрест, ми звернулися до Гутьересса. Президент з ним говорив, прем’єр вчора говорив з Червоним Хрестом у Женеві, ми звернулися до лідерів світу і на сьогодні намагаємося зробити системною роботу з гуманітарних коридорів. Адже ми хочемо вивезти дітей, жінок, людей похилого віку. Натомість росія, спотворюючи картинку, хоче видати себе за миротворця, який, як вона думає, допомагає людям вижити. Всі все розуміють, але треба трохи часу, щоб світова спільнота, рівно як і ми, натиснули в повній мірі на росію, щоб створити такі коридори", - сказала Верещук.

Що відомо:

  • У Херсоні окупанти готували масований мітинг для "картинки" у російських ЗМІ. Для цього завезли до Херсона людей із Криму. За даними Служби безпеки, близько 60-80 кримчан заселили у готелі "Фрегат".
  • 4 березня херсонці вийшли з українськими прапорами на площу Свободи і виступили проти гуманітарної допомоги з РФ.
На початок