Під Києвом стоять "загороджувальні загони" кадирівців, які не дають відступати військам РФ

Під Києвом стоять "загороджувальні загони" кадирівців, які не дають відступати військам РФ

Під Києвом стоять "загороджувальні загони" кадирівців, які не дають відступати військам РФ
Ілюстративне фото військовослужбовців на плацу. Фото: Getty Images

У лавах російських військ, що намагаються захопити Київ, є так звані "загороджувальні загони", які не дають відступати солдатам. Такі методи ведення війни використовувались за часів Сталіна та Гітлера.

Про це розповів член комітету Верховної Ради з нацбезпеки й оборони Федір Веніславський в ефірі телемарафону Uaразом.

"Є інформація, що в окупаційних військах створюються "загороджувальні загони". Тобто повторюються сталінські та гітлерівські методи ведення війни", – сказав Веніславський.

За його словами, зокрема, такі спеціальні загони кадирівців стоять на київському напрямку (Київське море, Ірпінь, Гостомель, Буча). Вони намагаються стримувати вогнем російських військових, які уникають бойових зіткнень з українськими Збройними силами.

"Це дозволяє бути оптимістично налаштованими, тому що ворог потужний, але не непереможний. Наші Збройні Сили це чудово демонструють. Найближчим часом ми продемонструємо зовсім іншу війну, від якої загарбники будуть жахатися", — сказав член профільного комітету.

Що відомо

  • За даними Генштабу ЗСУ, Росія продовжує формувати резерв на своїй території через значні втрати особового складу та зниження темпів наступу в Україні.
  • Раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що через втрату боєздатності підрозділів РФ змушена перекидати сили до українських кордонів з інших стратегічних напрямків.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що українська влада готувалася до повномасштабної війни з Росією, але не могла відкрито сказати про це суспільству.
  • Радник президента Володимира Зеленського з економічних питань Олег Устенко повідомив, що через військове вторгнення Росії економіка України зазнала збитків щонайменше на 100 мільярдів доларів.

Читайте також

Зустріч Кулеби з Лавровим, гуманітарні коридори, обстріли Маріуполя. Війна РФ проти України: онлайн

Війна Росії проти України. День п'ятнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Війна — усі останні новини

Вибір редакції

На початок