На Луганщині російські війська цілеспрямовано знищують усю інфраструктуру — Гайдай

На Луганщині російські війська цілеспрямовано знищують усю інфраструктуру — Гайдай

На Луганщині російські війська цілеспрямовано знищують усю інфраструктуру — Гайдай
Magomed Andriew

У Луганській області російські війська цілеспрямовано знищують усю інфраструктуру. З початку 10 березня вже є травмовані та загиблі. Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

"Сьогодні знову тривають бої в Рубіжному, Градами обстріляли Сєвєродонецьк. В нас знову є загиблі, поранені, зруйновані приватні будинки, багатоповерхові будинки зазнали руйнувань", — повідомив Сергій Гайдай.

Сергій Гайдай додав, що в області є велика проблема з комунальними інфраструктурами, оскільки окупаційні війська постійно перебувають електромережу, газоводи та водопроводи. Ремонтні бригади намагаються ліквідувати усі аварії, але вони потрапляють під обстріли та не можуть закінчити роботи.

Гайдай додав, що попри обстріли російських військ ремонтні бригади ризикуючі життям продовжують відновляти інфраструктуру та розвозити гуманітарну допомогу.

"Давайте ми зберемося та будемо допомагати одне одному. Допомагайте і нам інформацією. Лікарі нам повідомляють про запаси ліків, ми заздалегідь їх замовляємо. Ми завозимо харчі туди, де можуть закінчитись продукти. Комунікуйте з владою, давайте підтримувати один одного", — заявив Сергій Гайдай.

Що відомо

  • Російські окупаційні війська продовжують спроби захопити Рубіжне, Лисичанськ та Сєвєродонецьк, але українські військові тримають оборону.
  • У Луганській області 9 березня російські війська продовжили обстрілювати цивільних та інфраструктуру
  • Російські окупанти 8 березня почали масово обстрілювати мирні міста Луганської області — Рубіжне, Попасна, Лисичанськ, Сєвєродонецьк.
  • 8 березня у Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Попасну управління Верховного комісара ООН у справах біженців доправили харчові продукти, а Червоний Хрест організував гаряче харчування для тих, хто перебуває у бомбосховищах.
  • 7 березня Луганщина отримала 300 тонн гуманітарної допомоги
  • 6 березня на Луганщині за 6 березня, в результаті обстрілів російських військових загинуло п’ятеро мирних мешканців.
  • 5 березня росіяни обстрілюють цивільні будинки, лікарні та установи в Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську, Попасній.
  • 3 березня, пообіді і до самого ранку Сєвєродонецьк потерпав від російських обстрілів. Місто лишилось без газу
  • 2 березня після обстрілу по місту Сєвєродонецьк, що на Луганщині, у дитячому садочку в районі проспекту Центральний пошкоджено дах садочку та перебито тепломережу.
  • 2 березня у Сєвєродонецьку об 11:35 після обстрілу почали надходити повідомлення про попадання снарядів у дитячий садочок та по пр-кт

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок