Українські військові тримають оборону на Луганщині — Гайдай

Українські військові тримають оборону на Луганщині — Гайдай

Українські військові тримають оборону на Луганщині — Гайдай
Наслідки обстрілу російськими військовими Сєвєродонецька, весна 2022. Фото: Сергій Гайдай

Російські окупаційні війська продовжують спроби захопити Рубіжне, Лисичанськ та Сєвєродонецьк, але українські військові тримають оборону.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі телеканалу Рада.

Російські окупанти на Луганщині від початку вторгнення атакували в кількох напрямках, вони дійшли до Сватового.

"Для того, щоб не потрапити просто в оточення наші захисники вирівняли лінію фронту. Ситуативно відійшли. Але цю лінію фронту вони тримають вже другий тиждень поспіль. Тобто, усі великі міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне вони всі залишаються підконтрольні Україні", — повідомив Гайдай.

За інформацією Гайдая російські окупанти продовжують обстрілювати об'єкти критичної інфраструктури: газопроводи, водогони та лінії електропередач.

Що відомо

  • У Луганській області 9 березня російські війська продовжили обстрілювати цивільних та інфраструктуру
  • Російські окупанти 8 березня почали масово обстрілювати мирні міста Луганської області — Рубіжне, Попасна, Лисичанськ, Сєвєродонецьк.
  • 8 березня у Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Попасну управління Верховного комісара ООН у справах біженців доправили харчові продукти, а Червоний Хрест організував гаряче харчування для тих, хто перебуває у бомбосховищах.
  • 7 березня Луганщина отримала 300 тонн гуманітарної допомоги
  • 6 березня на Луганщині за 6 березня, в результаті обстрілів російських військових загинуло п’ятеро мирних мешканців.
  • 5 березня росіяни обстрілюють цивільні будинки, лікарні та установи в Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську, Попасній.
  • 3 березня, пообіді і до самого ранку Сєвєродонецьк потерпав від російських обстрілів. Місто лишилось без газу
  • 2 березня після обстрілу по місту Сєвєродонецьк, що на Луганщині, у дитячому садочку в районі проспекту Центральний пошкоджено дах садочку та перебито тепломережу.
  • 2 березня у Сєвєродонецьку об 11:35 після обстрілу почали надходити повідомлення про попадання снарядів у дитячий садочок та по пр-кт. Центральний, перебито газопровід, вибито скло по вулиці Гвардійський та вул. Науки.
  • Російські військові намагаються влаштувати гуманітарну катастрофу у Сєвєродонецьку, Лисичанську та Попасній.Окупанти перебили усі входи води і електрики, відрізали шляхи до евакуації, глушать зв'язок.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок