Луганщина отримала 300 тонн гуманітарної допомоги

Луганщина отримала 300 тонн гуманітарної допомоги

Луганщина отримала 300 тонн гуманітарної допомоги
Луганщина отримала 300 тонн гуманітарної допомоги

Луганська область отримала 300 тонн гуманітарної допомоги. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

"За 12 днів війни на Луганщину доставили близько 300 тонн гуманітарних вантажів. Росія відмовляє у наданні "зелених коридорів" тому їжу та ліки волонтери везли, ризикуючи власними життями", — йдеться у повідомленні.

Додали, що 7 березня, гуманітарну допомогу отримали жителі Лисичанська та Попасної. Туди привезли продукти. Найближчим часом прибуде черговий вантаж.

Також, у Льодовому палаці у Сєвєродонецьку можна отримати гуманітарку, їжа, крупи та консерви. Льодовий палац спорту, вул. Маяковського, 28, тел. 0955875168, графік роботи: щоденно 11:30 – 13:00.

Що відомо

  • Росіяни намагаються влаштувати гуманітарну катастрофу у Сєвєродонецьку, Лисичанську та Попасній.Окупанти перебили усі входи води і електрики, відрізали шляхи до евакуації, глушать зв'язок.

Читайте також

  • У Маріуполі 6 березня внаслідок обстрілу російських військових пошкодили офіс місії ОБСЄ, евакуацію спостерігачів відтермінували.
  • 7 березня окупаційні війська РФ третій раз порушили домовленості про припинення вогню та не дали можливості евакуювати мирне населення. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
  • Майже 2 тисячі маріупольців змогли вирватися з окупації саме завдяки нашим захисникам у період тієї недовгої тиші, що була протягом останніх двох днів. З них кожна п'ята дитина та кожна друга жінка.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок