Саша Чемеров написав пророцьку пісню про війну

Саша Чемеров написав пророцьку пісню про війну

Саша Чемеров написав пророцьку пісню про війну
Яна Сочевічек, радіо "Промінь"

Саша Чемеров видав на стрімінгових сервісах сингл "Прокинься". Пісня, що присвячена сучасній війні, була ним написана ще два роки тому.

“Брати та сестри! Мені боляче та соромно, що я не відчув ті пророцтва, що прийшли до мене майже два роки тому. Якби знав тоді, про що писав ті рядки, то й дії були б іншими. Давайте слухати один одного, а найголовніше себе, бо голос душі розмовляє з нами та надає важливу інформацію. Тримайтеся та нищить ворога зі всією любов‘ю. Разом до Перемоги! Слава Україні! Прокинься! Лютий вкрав весну. Прокинься! Не проспи війну”, – написав Саша Чемеров в анотації до пісні у соцмережах.

Нагадаємо, у лютому Саша Чемеров презентував сингл “Кращий З Кращих”, який присвячено трагічним подіям сучасної історії України.

В ефірі Радіо Промінь артист розповів, що у 2022 році планує видавати по синглу кожні два місяці. Саша Чемеров також фіналізує роботу над освітнім онлайн-курсом для молодих музикантів, в якому розповідатиме про всі етапи створення та продюсування пісень.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок