На Івано-Франківщині затримали жительку Києва, яка інформувала російських окупантів про роботу військового аеродрому. Жінці повідомили про підозру у державній зраді, інформують на Facebook-сторінці обласної прокуратури.
Як йдеться у повідомленні, з грудня 2021 року 48-річна киянка збирала інформацію про роботу аеродрому військової частини на Івано-Франківщині. Усе, про що дізнавалася, жінка передавала представникам Російської Федерації.
За інформацією слідства, киянка мешкала неподалік аеродрому. Там вона вивчала місця посадкового курсу літаків, робила фото та відео вильотів і надсилала інформацію окупантам.
Слідчі повідомили жінці про підозру за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України. Прокурори скерували до суду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Що відомо
Зранку 24 лютого російські окупанти обстріляли аеродроми в Івано-Франківську та селі Корнич Коломийського району. На Facebook-сторінці МВС України повідомили, що ворог знищує ракетними комплексами аеропорт Івано-Франківська та склади ПММ.
За попередньою інформацією, через обстріли двох аеродромів на Івано-Франківщині травмувалися п'ятеро людей, поранення незначні. Про це на брифінгу в облдержадміністрації повідомив керівник поліції області Сергій Безпалько.
2 березня працівники Служби безпеки України, спеціалізованої прокуратури та поліцейські Франківщини затримали чоловіка, який, імовірно, навів удар російського "Калібру" на Івано-Франківський аеродром.
Читайте також
- На блокпості в Івано-Франківській області поліцейські затримали водія з боєприпасами
- Франківські спецслужби викрили плани Росії створити нові "народні республіки" на Західній Україні
- Прикарпатські рятувальники просять жителів повідомляти про підозрілі предмети
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!