В Україні запустили UA Talents – платформу працевлаштування для українців, які вимушено залишили свої домівки та перемістилися до інших міст України чи за кордон.
Серед партнерів ініціативи – Meta (Facebook), Bolt, Axel Springer Verlag, Zalando, StepStone. А творцями сервісу стали підприємці Іван Кичатий та Нікіта Оверчик разом із найбільшою в Європі технологічною спільнотою для мігрантів 2hearts.
На старті сервісу доступні 5 тисяч пропозицій з роботи.
Читайте також: З початку вторгнення РФ в Україну 1,7 мільйона українців виїхали з країни — ООН
Реєстрація та створення резюме на сайті сервісу займає до 15 хвилин часу.
"Кожен з нас має родичів в Україні. Ми спустошені тим, що відбувається, і не можемо бути осторонь. Тому ми створюємо технологічне рішення, що має на меті підтримати якомога більше людей, яких торкнулась війна. Кожен з нас постійно отримує запити від друзів та друзів друзів, які втратили роботу чи клієнтів і шукають способи заробити на життя та допомогу Україні. Ми вже допомагаємо кожному з них окремо, але прагнемо забезпечити роботою кожного, хто цього потребує", — розповіли засновники про ініціативу.
Для роботодавців, які зареєструються в UA Talents, це також вигідно – вони отримають безоплатний доступ до кадрового резерву ініціативи. Для підтримки роботи платформи можна робити добровільні грошові внески. Усі зароблені кошти перерахують на потреби сімей та України.
Що відомо
- Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що російські війська знизили інтенсивність бойових дій через втрати в особовому складі та техніці.
- Українська армія звільнила Чугуїв, завдавши окупантам великих втрат в особовому складі та техніці, повідомив Генштаб.
- Російська армія продовжує обстрілювати міста та селища в Київській області, намагаючись прорватись до столиці.
- На Київщині військовослужбовці РФ захопили у заручники громадян України.
- Міністерство оборони Росії наказало вилучати документи у військовослужбовців Збройних сил РФ, а у разі загибелі таємно вивозити їхні тіла або знищувати на місці.
- За оцінкою українського Генерального штабу, під час бойових зіткнень зі Збройними силами російські війська втратили вбитими та пораненими понад 11 тисяч людей.
- Колишній посол США в Росії Майкл Макфол закликав НАТО негайно відправити в Україну всі 70 винищувачів МІГ, які має Альянс у своєму розпорядженні.
- Президент Володимир Зеленський під час онлайн-зустріч із сенаторами Конгресу США закликав ввести "безпольотну зону" над Україною для російської авіації.
- Президент Зеленський заявив, що саміт НАТО 4 березня був слабким, а сам Альянс фактично дав "зелене світло" для подальших обстрілів з боку РФ, оскільки відмовився закривати небо надо Україною для російської авіації.
- Міжнародну петицію до НАТО щодо запровадження безполітної зони вже підписали мільйон людей. Для цивільної авіації повітряний простір України закритий від самого початку війни. Ідеться про закриття неба над Україною для російської військової авіації. No-Fly Zone над Україною, або Закрите небо для російської авіації над Україною означатиме, що військові сили – в цьому випадку НАТО – бо до нього звертається Україна, – повинні будуть патрулювати повітряний простір над Україною і повинні будуть збивати літаки чи гелікоптери-порушники.
- Росія використовує повітряно-космічні сили для атак українських міст та населених пунктів, тому питання щодо закриття неба над Україною треба вирішити за декілька днів, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
- Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що НАТО не вводитиме літаки чи війська на територію України.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну — усі останні новини
Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne
"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області
Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!