Російський гімнаст вийшов на змагання з буквою "Z", яка є символом вторгнення Росії в Україну

Російський гімнаст вийшов на змагання з буквою "Z", яка є символом вторгнення Росії в Україну

Російський гімнаст вийшов на змагання з буквою "Z", яка є символом вторгнення Росії в Україну
Twitter Rick Westhead

Іван Куляк відобразив символ російського вторгнення на своєму екіпіруванні.

У Досі закінчився етап Кубка світу зі спортивної гімнастики. Участь у ньому брали українські спортсмени, а також гімнасти з Росії та Білорусі - цей турнір став для них останнім перед остаточним відстороненням від міжнародних змагань через повномасштабне вторгнення РФ в Україну.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну. День 11. Онлайн

На етапі Кубка світу у Досі українські гімнасти здобули шість нагород. Три медалі виборов Ілля Ковтун, дві - Даніела Батрона, а ще одну Назар Чепурний.

Єдине "золото" на етапі Кубка світу у Досі Україна здобула зусиллями Ковтуна на паралельних брусах. Українець краще за інших виконав програму і випередив казахстанця Мілада Карімі. А також нейтрального російського атлета Івана Куляка.

Куляк на етапі Кубка світу у Досі здобув лише бронзову медаль - саме у паралельних брусах. І разом з Ковтуном та Карімі піднявся на подіум для святкування.

Під час святкування "бронзи" було помітно, що по центру майки Куляка розміщена літера "Z". Ця буква стала одним із символів повномасштабного вторгнення РФ в Україну, її російські війська розміщують на своїй військовій техніці.

Позицію 20-річного російського атлета засудив гімнаст Олег Верняєв, який на своїй сторінці в Instagram наголосив, що громадяни Росії тепер не повинні казати, що спорт та політика мають розмежовуватися.

"Ви, звісно, пробачте, але хай росіяни не кричать, що спорт поза політикою. ВІтаю нашого хлопця, усе на своїх місцях", - написав Верняєв.

Усі результати України на Кубку світу в Досі

  • "золото": Ілля Ковтун (паралельні бруси)
  • "срібло": Ілля Ковтун (вільні вправи), Назар Чепурний (опорний стрибок), Даніела Батрона (вільні вправи)
  • "бронза": Ілля Ковтун (перекладина), Даніела Батрона (різновисокі бруси)

Що далі

  • 13-20 березня. Етап Кубка світу у Каїрі.
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо