Додаткові сирени оповіщення встановлять в Ужгороді та Мукачеві. Це вирішили після навчальної тривоги

Додаткові сирени оповіщення встановлять в Ужгороді та Мукачеві. Це вирішили після навчальної тривоги

Додаткові сирени оповіщення встановлять в Ужгороді та Мукачеві. Це вирішили після навчальної тривоги
Ілюстація/Фото: ЛМР

Додаткові сирени оповіщення мають встановити в Ужгороді та Мукачеві. Це Суспільному розповіли начальник відділу цивільного захисту населення міськради Сергій Дмитрієв та речник Мукачівської міськради Владислав Микита.

Наразі в Ужгороді є 17 сирен. Однак, за словами Сергія Дмитрієва, вони радянського взірця і сигнали під час навчань, які провели 28 лютого, було чути не всюди.

“Ідуть великі забудування — дев’ятиповерхівки будуються. Чим більша щільність забудови, тим менше проходить сигнал. Над цим питанням ми працюємо. Будуть вирішуватися питання встановлення додаткових сирен. Уже будемо визначати локації. Були зроблені відповідні висновки, де було не чути ці сирени", — повідомив Сергій Дмитрієв.

Читайте також: Жителів будинків з підвалами в Ужгороді просять забезпечити укриття необхідними речами

"Переривиста сирена означає, що ви маєте увімкнути радіо або телебачення, де буде вказівка, що ви маєте робити. Довга сирена — це є повітряна тривога. Тоді треба брати свої особисті речі, тривожну валізку і спускатися в найближче та найпростіше укриття”, — розповів начальник відділу цивільного захисту населення Ужгородської міськради.

Речник Мукачівської міськради Владислав Микита розповів Суспільному: у Мукачеві також проаналізували підсумки навчань. Усі недоліки мають усунути, зокрема, сирени за потреби вмикатимуть гучніше, також встановлять нові. Де саме, в межах безпеки не повідомляють.

Що відомо:

  • 28 лютого навчальні сирени вмикали в Ужгороді та Мукачеві. Суспільне зробило опитування у нашому Telegram-каналі, чи чули жителі сигнали оповіщення. Проголосували 1576 людей. 70% із них, відповіли, що ні.
Додаткові сирени оповіщення встановлять в Ужгороді та Мукачеві. Це вирішили після навчань
Фото: Суспільне Закарпаття — Telegram

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок