Підняття цін вважатимуть мародерством — Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області

Підняття цін вважатимуть мародерством — Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області

Підняття цін вважатимуть мародерством — Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області
Фото: УНІАН

Під час воєнного стану за підняття цін на основні продовольчі товари щодо власників супермаркетів та магазинів застосовуватимуть адміністративні та адміністративно-господарські санкції. Про це повідомила завідувачка сектору контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби в області Віта Сиромятнікова.

За її словами, станом на 2 березня працівники управління провели моніторинг цін у 60 магазинах — порушень там не виявили.

"Головне управління повідомляє всіх суб‘єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю основними споживчими товарами — ціни повинні залишитися такими, які були встановлені станом на 23 лютого 2022 року. Коли країна об‘єдналася у протидії військовій агресії, підняття цін на хліб та основні продовольчі товари — неприпустиме. Ми також звертаємося і до виробників щодо недопущення підняття цін. У цей час це вважатиметься мародерством", — каже Віта Сиромятнікова.

Завідувачка сектору контролю за регульованими цінами розповідає, що споживачі, які виявлятимуть неправомірне підвищення цін, можуть звертатися до територіальних підрозділів Держпродспоживслужби в області.

"Обов‘язково нам потрібно зазначити найменування суб‘єкта господарювання та його адресу. Для швидкого реагування рекомендуємо вам звертатися до підрозділів тероборони", — каже Віта Сиромятнікова.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок