На Франківщині не зросли ціни на основні групи продтоварів — обласна військова адміністрація

На Франківщині не зросли ціни на основні групи продтоварів — обласна військова адміністрація

На Франківщині не зросли ціни на основні групи продтоварів — обласна військова адміністрація
Фото: УНІАН

На Івано-Франківщині не зросли ціни на основні групи продовольчих товарів. Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Сергій Подошва.

З його слів, для моніторингу обрали 65 закладів торгівлі. Також Сергій Подошва каже, що наразі найбільший попит серед споживачів — на сіль, цукор і крупи. З постачанням цих товарів проблем немає. Водночас незначне зростання цін зафіксували на свинину, соняшникову олію, моркву та цибулю.

"Хліб житній і пшеничний, курячі яйця категорії С1, масло, молочні продукти, крупи, цукор і сіль є у магазинах. Цінову політику не змінили. Я просив би франківців не створювати ажіотажний попит і не панікувати з цього приводу. Зазначені групи товарів вже — "на під‘їзді" і вони будуть у торгових мережах", — каже Сергій Подошва.

Окрім цього, директор обласного департаменту економічного розвитку розповідає, що ціни на дизпаливо на АЗС знизилися у середньому на 55 коп.

На Прикарпатті курсує транспорт загального призначення. Зокрема, зі слів Сергія Підошви, залізниця на Івано-Франківщині працює. Станом на 1 березня залізничники не скасували жодний приміський поїзд.

"Усі поїзди з центральних і східних регіонів України прибули на станцію Івано-Франківськ. І немає намірів, станом на сьогодні, скасовувати якийсь із них. Щодо міжміських і приміських перевезень, то фіксуємо зменшення кількості транспорту на дорогах. Але ми забезпечимо усі перевезення у населені пункти", — розповідає Сергій Подошва.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок