Усі соцдопомоги планують виплатити вчасно — департамент соцполітики Івано-Франківської ОДА

Усі соцдопомоги планують виплатити вчасно — департамент соцполітики Івано-Франківської ОДА

Усі соцдопомоги планують виплатити вчасно — департамент соцполітики Івано-Франківської ОДА
Фото: Unsplash

Пільги, субсидії та іншу державну допомогу за лютий-березень департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної військової адміністрації планує виплатити у визначені терміни. Про це розповіла тимчасова виконувачка обов‘язків директора департаменту Галина Сеник.

За її словами, у мирний час всі ці виплати здійснювалися до 10 числа щомісяця.

"Ми замовили гроші з державного бюджету для виплати пільг та субсидій для понад 96 тис. людей на суму більш як 205 млн грн", — каже Галина Сеник.

Також, розповідає виконувачка обов‘язків директора департаменту соцполітики, у період воєнного стану дітям з інвалідністю, яким виповнилося 18 років, починаючи з лютого 2022 року, продовжуватимуть виплачувати соціальну допомогу.

"Якщо такі діти не встигли отримати медичний висновок про встановлення статусу особи з інвалідністю, виплата цієї соціальної допомоги продовжується на весь період воєнного стану та ще один місяць після його скасування", — розповіла Галина Сеник.

З її слів, наразі всі інтернати та геріатричні пансіонати забезпечені ліками та продуктами.

"На Івано-Франківщині є вісім інтернатних установ, три геріатричні пансіонати та чотири психоневрологічні інтернати. Вони забезпечені усім необхідним. Є генератори на випадок відсутності електроенергії, розроблений план евакуації, а також провели навчання для працівників на випадок тривоги", — каже виконувачка обов‘язків директора департаменту соцполітики.

Також Галина Сеник розповіла, що на Івано-Франківщині станом на 1 березня залишилися 972 пакунки малюка. З її слів, цієї кількості достатньо, аби забезпечити сім’ї із новонародженими дітьми на декілька місяців.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок