На Закарпатті на 100% профінансували соцвиплати для пенсіонерів силових структур

На Закарпатті на 100% профінансували соцвиплати для пенсіонерів силових структур

На Закарпатті на 100% профінансували соцвиплати для пенсіонерів силових структур
Фото: ілюстративне, УНІАН

На Закарпатті на 100% профінансували соцвиплати для пенсіонерів силових структур. Їх в краї – понад 10 тисяч. Про це 2 березня на брифінгу в Закарпатській ОВА повідомила начальниця Управління пенсійного фонду в Закарпатській області Анастасія Пентек.

"Пенсії для пенсіонерів силових структур за березень проіндексовані, як і було передбачено законом, та перераховані на їхні рахунки. Уже сьогодні вони можуть отримати виплати в банкоматах чи банківських установах", – розповіла Анастасія Пентек.

За її словами, також завершується друкування відомостей, які упродовж дня передадуть поштовим відділенням для інших пенсіонерів. Кошти профінансовані до 10 березня, а виплати мають розпочати з 3 березня.

Читайте також: Понад 168 тис. людей перетнули кордон на Закарпатті з початку вторгнення Росії. Яка ситуація на КПП

Станом на ранок 2 березня 7 заявок на отримання пенсії надійшли в Закарпатській області від вимушених переселенців, – повідомила Анастасія Пентек.

“Вони звертаються в органи пенсійного фонду за місцем проживання на сьогоднішній день із документами: паспортом й ідентифікаційним кодом. Називають звідки вони, з якої області. Відповідно реєструються. Ми будемо формувати додатково спеціальні списки тих людей", — розповіла начальниця пенсійного фонду в Закарпатській області.

"Їм пропонуємо отримувати кошти через “Швидка копійка” і, крім того, вони мають можливість відкрити рахунки в банках. Ці списки, якщо “Швидка копійка”, йтимуть через поштові відділення, а щодо банківських установ, то отримуватимуть відповідно до банківських установ”, — розповіла Пентек.

Загалом, на виплату пенсій в нашій області очікують 254 тисячі закарпатців.

Що відомо:

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок