У Франківську "Нова енергія" облаштувала пункт прийому допомоги для людей з інших областей

У Франківську "Нова енергія" облаштувала пункт прийому допомоги для людей з інших областей

У Франківську "Нова енергія" облаштувала пункт прийому допомоги для людей з інших областей
Фото: Facebook/ІФНТУНГ

Наукове містечко "Нова енергія", що працює на території Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу, працює у посиленому режимі, щоб допомогти людям з інших областей України. Про це кореспондентці Суспільного розповіла співзасновниця містечка Ірина Дарвай.

З її слів, "Нова енергія" зараз перетворилася на штаб для прийому допомоги жителям з інших регіонів. Ірина Дарвай каже, що в університеті нафти та газу почали приймати людей з інших областей.

"Зараз розміщуємо людей зі Сходу. Ми накупили каремати, розстелили все, люди зносять допомогу. Це – безперервний процес. Ми лише написали у соціальних мережах про потреби, одразу перші люди пішли, всі – дуже активні. В університеті переселенців ще не розміщували, але вже "забиті" всі гуртожитки", – сказала Ірина Дарвай.

Читайте також: Прикарпаття прийняло майже 4 тис. людей з інших регіонів – голова обласної військової адміністрації

Для людей з інших областей України у виші розгорнули манежі та спортзали, додала співзасновниця наукового містечка.

"Усі вільні площі використовуватимемо для розміщення людей. Вони до нас їдуть з дітьми, домашніми тваринками", – сказала Дарвай.

Наукове містечко "Нова енергія" розташоване за адресою вулиця Карпатська, 15 в Івано-Франківську. Пункт прийому допомоги працюватиме щодня до 20:00.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок