На Одещині військові РФ обстріляли два іноземних судна, є травмовані — ЗСУ

На Одещині військові РФ обстріляли два іноземних судна, є травмовані — ЗСУ

На Одещині військові РФ обстріляли два іноземних судна, є травмовані — ЗСУ
Головнокомандувач ЗСУ

Бункеровщик "Міленіум Спіріт" (прапор Молдова) за 12 миль від порту "Південний" був підбитий російським кораблем. Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

На якірній стоянці порту "Південний" військові РФ підбили ще одно судно Namura Queen (прапор Панама). Імовірно влучила ракета. Загиблих немає. За попередньою інформацією, є один травмований, повідомив директор порту ТІС Андрій Ставніцер.

ОНОВЛЕНО

За інформацією служби капітана порту Одеськоі філії ДП "АМПУ", о 12:10 на якірній стоянці 355 сталося влучення двох ракет у бункеровщик "Milenial spirit", який перевозив у 600 тонн мазуту та дизеля на борту.

Одна ракета російських військових потрапила в надбудову, інша в міндель. Після чого сталося загорання. Члени екіпажу стрибали у воду.

Для гасіння пожежі до бункерувальника були спрямовані буксири Бриз-1, Вікторі, ПК-888, КПЛ-99. Для рятування екіпажу - SAR 02.

До порту Чорноморськ поступила команда від МПРС забезпечити причал та наявність карет швидкої допомоги для надання допомоги 10-ти членам екіпажу т/х "Millennial Spirit". Два члени екіпажу у важкому стані, у тому числі і капітан який отримав опіки та зламав руку. Інші - у задовільному стані.

О 14:15 моряків доставили до порту Чорноморськ. Людей вивозять на швидких до місцевої лікарні.

Бункеровщик на якорі. Ситуація контрольована.

Щодо панамського судна, то воно прямувало до порту Південний під завантаження зерна.

Читайте також

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок