Комендантської години не буде. Закарпатців просять мати біля себе документи

Комендантської години не буде. Закарпатців просять мати біля себе документи

Комендантської години не буде. Закарпатців просять мати біля себе документи
Суспільне Закарпаття

Комендантської години у зв’язку із запровадженням надзвичайного стану на Закарпатті не буде. Про це 23 лютого на брифінгу в Закарпатській ОДА повідомив начальник Нацполіції в області Ярослав Колесник.

За його словами, громадян просять мати біля себе документи. Правоохоронці можуть перевіряти транспорт. Працюють в посиленому режимі. "Ніяких блок-постів не буде. Патрулі на цілодобовому чергуванні. Зброї ніякої вилучати не будуть", — розповів Ярослав Колесник.

Начальник Управління СБУ в Закарпатській області Іван Рудницький на брифінгу повідомив: наразі в Закарпатській області ситуація контрольована. Після введення надзвичайного стану Служба Безпеки України проводитиме заходи згідно з посадовими інструкціями.

Що відомо:

  • 23 лютого Рада національної безпеки та оборони погодила запровадження надзвичайного стану по всій країні, крім двох напівокупованих областей: Донецької та Луганської. Рішення про посилення заходів і обмежень в рамках НС ухвалюватиме місцева влада в залежності від ситуації в кожному окремому регіоні.
  • Надзвичайний стан вводить окремим указом президент, після — його має затвердити ще Верховна Рада. У разі необхідності глава держави може його продовжити, але не більше ніж на 30 діб.

Читайте також:

  • Агресія Росії. Угорщина перекидає війська до східних кордонів для посилення безпеки.
  • Надзвичайний чи воєнний стан. Що пропонує своїм рішенням РНБО.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок