У США собака повернулася до власників через 12 років після зникнення

У США собака повернулася до власників через 12 років після зникнення

У США собака повернулася до власників через 12 років після зникнення
Собака Зої, яка зникла у 2010 році. Фото: Офіс шерифа округу Сан-Хоакін

Власники собаки Зої, що жили в містечку Лафайєтт американського штату Каліфорнія, знайшли її через 12 років після зникнення. Про це повідомляє офіс шерифа округу Сан-Хоакін.

10 лютого офіцер Брендон Левін отримав повідомлення про тварину, знайдену в передмісті Стоктона — за понад 80 кілометрів від місця, де жила її родина. Собака була старою і змарнілою на вигляд.

Зої була чипована, тож Левін просканував чип і виявив, що тварину оголосили в розшук ще у 2010 році. У 2015-му компанія-виробник чипів для тварин навіть оголосила собаку мертвою, бо її на той час так і не знайшли.

"Ще більш неймовірно те, що власники (Зої — ред.) мають той самий телефонний номер, хоч зараз вони переїхали і живуть у місті Беніша", — кажуть в офісі шерифа Сан-Хоакіну.

Власниця Зої Мішель розповіла, що сім’я взяла собаку, коли тій було пів року. Тварина загубилася через шість місяців відтоді.

"Ми пішли в крамницю на 20 хвилин, а коли повернулися — вона (Зої — ред.) зникла. Я рада, що нарешті вона буде з нами, підлікується і залишиться за нами до кінця життя", — додає жінка.

Читайте також

У Британії собаку врятували з води, прив’язавши до дрона сосиску

У Великій Британії врятували пса, який майже на 40 годин застряг в ущелині

У США з-під лавини врятували собаку. Вона пробула під снігом 20 хвилин

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок