Зброя для цивільних та надбавки військовим. Що Рада розгляне цього тижня

Зброя для цивільних та надбавки військовим. Що Рада розгляне цього тижня

Зброя для цивільних та надбавки військовим. Що Рада розгляне цього тижня
УНІАН

Верховна рада розгляне законопроєкти про армію, дозвіл на зброю та заслухає Денисову по евакуйованих з Донбасу. Законопроєкт № 7012-2 щодо підтримки армії розгляне Верховна рада на цьому тижні – ним передбачене збільшення витрати на ЗСУ.

Як передає кореспондентка Суспільного, про це на брифінгу заявив голова Верховної ради Руслан Стефанчук.

"Це той проєкт, який погоджений з Міністерством оборони, Збройними силами України, Міністерством фінансів, це той законопроєкт який може найбільш повно забезпечити усі необхідні видатки української армії на цей період. Цей законопроєкт має всі перспективи мати підтримку в залі”, – сказав політик.

Як відомо, законопроєкт передбачає направлення частини додаткових надходжень від рентної плати за видобування природного газу на оборонні заходи, ідеться про суму 11,8 млрд грн.

Кошти підуть на грошове забезпечення військовослужбовців, відновлення запасів спорядження, індивідуальних засобів захисту, а також виконання завдань територіальної оборони.

Також найближчими днями Рада розгляне законопроєкт 5708-1 щодо обігу цивільної вогнепальної зброї.

"Всі питання, які були до минулого законопроєкту, з цього прибрані. Я переконаний, що в першому читанні він буде підтриманий, бо там чітко забезпечені ті критерії, щоб громадянин мав право на самозахист і не спричиняв тим самим якихось питання стосовно життя і здоров’я інших людей”,– заявив голова Ради.

Очікується й інформація від уповноваженої Верховної ради з прав людини – Людмили Денисової щодо евакуйованих до Росії мешканців Донбасу.

Читайте також

Загроза військового вторгнення Росії та що відбувається на Донбасі. Онлайн

Щоб допомогти — не потрібно постійно говорити про дати вторгнення. Що сказав Зеленський в Мюнхені

Військова допомога Україні на тлі загрози з боку Росії. Які країни допомагають озброюватися

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок