У Сватовому відзначили День єднання

У Сватовому відзначили День єднання

У Сватовому відзначили День єднання
У Сватовому відзначили День Єдності, фото: Суспільне Донбас

16 лютого близько півтори сотні жителів Сватового взяли участь у відзначенні Дня єднання. Урочистості відбувались на площі 50-Річчя Перемоги поблизу приміщення міської ради. Містяни хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, які загинули під час АТО та операції Об'єднаних сил, а також поклали квіти до пам'ятної стели.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного з місця подій.

Також під час заходу підняли державний прапор, а рівно о 10:00 всі разом виконали гімн України.

Містяни хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, які загинули під час АТО та операції Об'єднаних сил, а також поклали квіти до пам'ятної стели.
Містяни хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, які загинули під час АТО та операції Об'єднаних сил, а також поклали квіти до пам'ятної стели. фото: Суспільне Донбас

Один з учасників заходу Андрій Зарченко розказав Суспільному, що сьогодні єдність України важлива як ніколи.

"Єдність для нас в наш час найважливіша напевно мить. Ми повинні показати свою єдність саме, єдність українського народу в цей непростий час для нас. Все буде добре. Слава Україні!", - розказав Зарчекно.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський своїм указом оголосив 16 лютого Днем єднання на тлі повідомлень, що саме у цей день може відбутися повномасштабне вторгнення Росії в Україну.
  • В цей день в Україні підіймають Державний прапор на будинках і спорудах, одягають синьо-блакитні лінти. О 10:00 виконують Державний гімн України.

Читайте також

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок