Секс-плівка Памели Андерсон, антиутопія на роботі та битва за Uber: серіали лютого

Секс-плівка Памели Андерсон, антиутопія на роботі та битва за Uber: серіали лютого

Секс-плівка Памели Андерсон, антиутопія на роботі та битва за Uber: серіали лютого

Розвантажити голову і відірватись від стрічки новин. Лютневі прем'єри від стрімінгових платформ стануть у пригоді тим, хто наважився це зробити. І зовсім не обов'язково підсідати на черговий корейський горор про те, як старшокласники виживають у зомбі-школі.

Цього місяця нас чекає набагато цікавіший серіальний асортимент. Насамперед – зустріч із давніми знайомими. Виходять нові сезони сатиричного шоу "Космічні війська" ("Space Force") від Netflix, фем-трилера "Убиваючи Єву" ('Killing Eve") від BBC і комедії "Дивовижна місис Мейзел" ("The Marvelous Mrs. Maisel") від Prime Video, а також спін-оф "Вікінгів".

Головна інтрига в тому, чи зможуть відвоювати свої позиції шоу, про які ми трохи підзабули. Кінокритикиня Віра Сивачук, ведуча програми "Віра в кіно" на Радіо Промінь, традиційно склала віш-ліст нових серіалів, які виходять у лютому.

"Поділ" (Severance), Apple TV+

На роботі – про роботу, вдома – про інший бік життя. Хто з нас не мріяв вибудувати в голові ідеальні стосунки між професійним і особистим. Героям науково-фантастичного трилера "Поділ" (Severance) це майже вдалось. Щоправда, не без стороннього втручання.

За сюжетом антиутопії, велика компанія хоче підвищити продуктивність працівників завдяки розділенню спогадів – професійних від побутових. Повернувшись додому, люди миттєво забувають, що було в офісі, – і навпаки. Кілька працівників дають згоду на експеримент...

"Поділ" – мій особистий фаворит серед серіалів цього місяця. Якщо вірити трейлеру, у Бена Стіллера, який тут за режисера, може вийти доволі сильний трилер про маніпуляції із психікою. Про цілісність особистості та цінність спогадів. Каюсь, я не вмію забувати про роботу за порогом офісу. А може, і не треба? Побачимо, що скаже "Поділ" – після 18 лютого.

"Пем і Томмі" (Pam & Tommy), Hulu

Звання найексцентричнішого серіалу місяця вже забронював "Пем і Томмі" – суміш байопіка, мелодрами і чорної комедії.

Шоу розповідає про гарячу парочку 90-х – музиканта Томмі Лі і акторку, зірку Playboy Памелу Андерсон. Точніше, про подію, яка перевернула догори дриґом і без того бурхливе подружнє життя, – у мережу потрапило їхнє домашнє відео сексуального змісту.

Не дуже цікавлюсь скандалами у світі шоу-бізу і могла б спокійно пройти повз, якби не команда і каст. Серіал поставив режисер "Круелли" і "Фізкультури" Крейг Гіллеспі, а він уміє соковито відтворювати різні часи. А головну секс-зірку 90-х зіграла романтична і тендітна, героїня британських серіалів Лілі Джеймс. Справді фантастичне перевтілення, – як і грим, оскільки акторка як дві краплі води схожа на свою героїню.

Сама Памела Андерсон назвала шоу "дешевою підробкою" і не радила дивитись. Втім, на порталі IMDB серіал має оцінку 7,5.

"Схвильовані: Битва за Uber" (Super Pumped: The Battle For Uber), Showtime

Стежите за історіями брендів, їздите в таксі і просто любите Уму Турман? Тоді наступне шоу створене для вас. Біографічний серіал "Схвильовані: Битва за Uber" відтворює історію відомого сервісу з усіма злетами, падіннями і скандалами.

Це екранізація однойменної книги журналіста New York Times Майка Айзека. Судячи з трейлера, нас чекає щось середнє між корпоративною драмою і байопіком Тревіса Каланіка, – людини, яка заснувала Uber.

"Я не монстр", – на перших секундах трейлера каже головний герой, який фігурував у скандалах, пов'язаних із сексуальними домаганнями і агресивною корпоративною культурою Uber. І можна здогадатись, що серіал ітиме від протилежного.

Адже Каланік така неоднозначна постать, яка і відштовхує, і мотивує. Думаю, про це і йтиметься в проєкті – про бізнес-фанатизм, співвідношення мети і засобів, ділову і корпоративну етику.

Головну роль у шоу виконав Джозеф Гордон Леввіт. І так, у серіалі буде Ума Турман. Засновникам стартапів – дивитись обов'язково. "Схвильовані: битва за Uber" стартує в передостанній день місяця.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

На початок