Двоє кропивничанок представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи з таеквон-до

Facebook Владислави Лягаєвої

Кропивницькі таеквондистки Владислава Лягаєва та Наталя Конюх увійшли до складу збірної команди України з таеквон-до та візьмуть участь у першості Європи. Про це Суспільному розповів тренер спортсменок Ігор Зюнзя. Спортсменки увійшли до складу збірної, вдало виступивши на Чемпіонаті України з таеквон-до ІТF.

Учасниками чемпіонату України з таеквон-до ІТF серед старших юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів, який відбувся у Вінниці 10-13 лютого, стали 765 спортсменів та спортсменок. Чемпіонат був відбірковим на першість Європи і складався з двох видів змагань: тулькомплекс, що складається з основних атакуючих і захисних дій і виконується в логічно обґрунтованій послідовності. та спаринг.

Владислава Лягаєва виборола першість у тулі та ”срібло” у спарингу серед дорослих. Наталя Конюх стала третьою в тулі й другою в спарингу серед дорослих. Такі результати дозволили їм увійти до складу збірної команди України.

Медалі чемпіонату України вибороли й інші вихованці кропивницької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2. А саме: