Кропивничанки виграли "золото" і "срібло" на онлайн-чемпіонаті світу з таеквон-до

Кропивницька КДЮСШ №2

Кропивничанки Владислава Лягаєва та Наталія Конюх виграли золоту та срібну медалі, відповідно, на чемпіонаті світу з таеквон-до ІТF з формальних вправ серед кадетів юніорів, дорослих та ветеранів, який відбувався онлайн 28-30 січня. Про це Суспільному розповів тренер спортсменок Ігор Зюнзя. Організувала Панамериканська рада таеквон-до.

Змагання відбувалися відповідно до турнірної сітки, складеної жеребкуванням. П’ятеро суддів оцінювали виступи учасниць. Щоб дістатися фіналу, потрібно було на кожному етапі отримати більше балів від рефері, ніж суперниця. Виступи суперниць транслювалися паралельно.

Вихованки кропивницької комплексної дитячо-юнацької школи №2 брали участь у змаганні жінок 18-39 років. Суперницями були спортсменки з Перу, Чілі, Аргентини, Монголії та Венесуели. У кожної з кропивничанок було по чотири виступи.

Скріншот фінальних виступів. Скріншот з Youtube-каналу ITF TV

Наталія Конюх, на шляху до фіналу, не віддала жодного балу суперницям, у трьох виступах перемігши з рахунком 5:0. Владислава Лягаєва віддала один бал монгольській спортсменці у півфіналі, перемігши 4:1. З таким самим рахунком Владислава виграла ”український” фінал, здобувши ”золото”. Друге місце – у Наталії Конюх.

Результати змагань. Скріншот з Youtube-каналу ITF TV

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх. Заповнити форму можна тут. Ваші історії важливі для нас!

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм та Інстаграм