Невдоволені фільмом Рідлі Скотта: сім'я Ґуччі зніме документальний фільм і серіал

Невдоволені фільмом Рідлі Скотта: сім'я Ґуччі зніме документальний фільм і серіал

Невдоволені фільмом Рідлі Скотта: сім'я Ґуччі зніме документальний фільм і серіал

Родина Ґуччі спільно з командою Sky Studios ("Новий папа") знімуть документальний фільм та драматичний серіал про створення модної імперії. В основу картин ляжуть документи та архіви сім'ї, а виконавчим продюсером стане Джорджо Ґуччі. Назви проєктів поки що не відомі. Про це повідомляє видання Variety.

25 листопада в українських кінотеатрах вийшов нового фільм Рідлі Скотта "Дім Ґуччі". У центрі сюжету – історія Мауріціо Ґуччі, онука засновника дому моди. Роль Мауріціо виконав Адам Драйвер, а його дружини Патриції Реджані – Леді Ґаґа.

Якщо "Дім Ґуччі" присвячений вбивству Мауріціо Ґуччі, замовницею якого стала його колишня дружина Патриція Реджані, то проєкти Sky "розповідатимуть про епопею сім'ї, яка почалася з джентльмена з Флоренції, який випадково зробив кілька сумок з бамбуковими ручками, які увійшли в історію та привели бренд Gucci у США".

У листопаді 2021 року спадкоємці модної імперії погрожували творцям фільму судовим позовом за наклеп.

"Творці фільму не спромоглися проконсультуватися зі спадкоємцями перш ніж показувати Альдо Ґуччі — президента компанії протягом 30 років — та членів родини Ґуччі як бандитів, неосвічених та нечутливих до світу навколо них", — заявили в сімействі.

Також спадкоємці Ґуччі обурені тим, що Патриція Реджані, яка у 1998 була засуджена за організацію вбивства колишнього чоловіка Мауріціо Ґуччі, показана у фільмі як "жертва, яка намагалася вижити у чоловічій шовіністичній корпоративній культурі".

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад