Китайські вчені розробили технологію тестування на COVID-19 за 4 хвилини

Китайські вчені розробили технологію тестування на COVID-19 за 4 хвилини

Китайські вчені розробили технологію тестування на COVID-19 за 4 хвилини

Китайські дослідники Університету Фудань розробили молекулярну систему, яка здатна швидко та точно реєструвати наявність генетичного матеріалу COVID-19 в організмі людини.

Про це повідомляє китайське видання Xinhua.

Пристрій є молекулярним біосенсором, який має високу чутливість до нуклеїнових кислот, а також іонів, молекул та білків у біологічному матеріалі. На відміну від стандартних методів тестування, пристрій не вимагає виділення нуклеїнових кислот та їхнього подальшого розмноження.

Під час тестування пристрою дослідники перевірили біоматеріал 33 пацієнтів хворих на коронавірус, 23 пацієнтів з застудою, 6 пацієнтів з грипом та 25 здорових людей. У всіх випадках пристрій правильно розрізняв наявність чи відсутність коронавірусу в людини менше ніж за 4 хвилини.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте також

Китай поставить в Україну ще 200 тисяч доз вакцини CoronoVac

Китайський Новий Рік-2022: які традиції та заборони

У Швеції скасували майже всі COVID-обмеження. В країні понад 70% вакцинованих

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок