На Одещині чоловік сплатить 5 тис. грн моральної компенсації поліціянту, якого вкусив за палець

На Одещині чоловік сплатить 5 тис. грн моральної компенсації поліціянту, якого вкусив за палець

На Одещині чоловік сплатить 5 тис. грн моральної компенсації поліціянту, якого вкусив за палець
Сток

У листопаді 2021 року в Білгороді-Дністровському сержанта поліції, який приїхав на виклик, укусили за палець правої руки. Чоловіка, який наніс поліціянту легкі тілесні ушкодження, 1 лютого засудили до виплати моральної та матеріальної компенсації. Відповідну інформацію оприлюднили в Єдиному державному судовому реєстрі.

Відповідно до даних судового вироку, сержант приїхав на виклик та помітив обвинувачуваного у стані алкогольного сп'яніння. Той "поводячись агресивно, почав виражатись нецензурною лайкою" й намагався доторкнутися до зброї потерпілого. Обвинувачений наніс сержанту ушкодження, після чого до першого застосували сльозогінний газ та вдягли наручники. Судово-медична експертиза виявила у потерпілого сержанта рани від укусів третього пальця правої руки.

Потерпілий зазначив, що коли він намагався одягнути обвинуваченому металеві кайданки, то чоловік вкусив його за палець. Під час досудового слідства він просив стягнути з обвинуваченого 1 577 грн майнової шкоди та 500 000 грн моральної.

Обвинувачений визнав свою провину й розкраявся, але зазначив, що на порозі побачив одного працівника поліції, а поряд із ним був хлопець, одягнутий не за формою, з автоматом. Вони представилися працівниками поліції й пояснили, що приїхали за викликом, адже у них гучно грала музика. Пояснив, що працівники поліції надали йому свої посвідчення і внаслідок конфліктної ситуації хотіли забрати до відділку.

Злочин кваліфікували за ч. 2 ст. 345 Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень, у зв`язку з виконанням цим працівником службових обов`язків.Кримінального кодексу України. Алкогольне сп'яніння внесли як обтяжувальну умову.

Обвинуваченого зобов'язали виплатити 1 577 грн майнової шкоди та 5 000 грн моральної. Чоловікові також призначили випробувальний термін на один рік.

Читайте також

  • Привласнили понад 3,5 млн грн. Посадовців на Одещині підозрюють у розкраданні коштів
  • Сім тисяч доларів за замовлення нападу. На Одещині судитимуть голову селищної ради
  • На суму понад 111 тис.: на Одещині чоловік обікрав 11 людей

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок