Лідер Coldplay провів благодійний концерт із дому через коронавірус

Лідер Coldplay провів благодійний концерт із дому через коронавірус

Лідер Coldplay провів благодійний концерт із дому через коронавірус flickr.com

Фронтмен британського гурту Coldplay Кріс Мартін вийшов у прямий ефір в Instagram і зі свого дому зіграв пів годинний концерт для підписників. Таким чином він долучився до міжнародної кампанії, що закликає людей самоізолюватися під час пандемії коронавірусу SARS-CoV-2.

Кампанію під назвою "Разом, удома" організувала Всесвітня організація охорони здоров’я спільно з неурядовою ініціативою Global Citizen, повідомляється на її сайті.

У межах кампанії відомі музиканти зіграють серію концертів із дому, аби закликати людей до самоізоляції та зібрати гроші для благодійного фонду, що допомагає боротися з коронавірусом.

Кріс Мартін на акустичній гітарі й піаніно виконав дев’ять пісень гурту, про який його просили підписники, а також кавер на пісню Девіда Боуї "Life on Mars".

Що відомо

  • Станом на 17 березня в Україні виявлено 14 хворих на коронавірус. Двоє людей померли, ще 12 перебувають на лікуванні.
  • 3 березня у Чернівцях було підтверджено перший випадок захворювання на коронавірус в Україні. Інфікований чоловік перебував в окремому боксі інфекційного відділення в Чернівецькій обласній лікарні. У його дружини тест на коронавірус - негативний.
  • 12 березня у Чернівцях підтвердили ще один випадок коронавірусу. Чоловіка із симптомами ГРВІ госпіталізували.
  • 13 березня в Україні було зафіксовано першу смерть від коронавірусу. У лікарні Радомишля (Житомирська область) померла жінка 1949 року народження, яка на початку місяця повернулася з Італії, займалася самолікуванням, а до лікарів звернулася лише 12 березня.
  • 16 березня в інфекційному відділенні обласної клінічної лікарні в Чернівцях померла жінка, яку перевіряли на коронавірус. За словами директорки Департаменту комунікацій ОДА Вікторії Гатрич, жінка померла через важку супутню неврологічну патологію, не пов'язану з проявами коронавірусної інфекції. Результатів перевірки на коронавірус та той час очікували.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше