Титуловану бобслеїстку Майєрс-Тейлор відправили на самоізоляцію перед стартом Олімпіади-2022

Титуловану бобслеїстку Майєрс-Тейлор відправили на самоізоляцію перед стартом Олімпіади-2022

Титуловану бобслеїстку Майєрс-Тейлор відправили на самоізоляцію перед стартом Олімпіади-2022
AP

Спортсменка має встигнути відновитися перед Іграми у Пекіні, але матиме менше часу на підготовку.

3-разову призерку Олімпійських ігор з бобслею Елану Майєрс-Тейлор відправили на самоізоляцію у Пекіні через отриманий нею позитивний тест на коронавірус. Про це повідомила сама спортсменка на своїй сторінці в Instagram.

37-річна бобслеїстка прибула у Пекін для виступу на Олімпіаді-2022. Тейлор готувалася до виступів на четвертих для себе Олімпійських іграх - на кожній з попередніх Олімпіад американська атлетка здобувала нагороди.

Майєрс-Тейлор повідомила, що позитивний результат тесту на коронавірус вона отримала через два дні після прибуття у Пекін. Його у неї виявили під час щоденної процедури здачі тестів.

Американська спортсменка зазначила, що розраховує встигнути повноцінно відновитися перед стартом олімпійського турніру з бобслею. Він розпочнеться у неділю, 13 лютого, тож Майєрс-Тейлор має майже два тижні на те, щоб покинути самоізоляцію.

"Це просто перешкода, з якою зіштовхнулася я та моя сім'я. Тому я зберігаю оптимістизм щодо того, що встигну швидко відновитися та все ще маю можливість для того, щоб взяти у ньому участь", - зазначила Майєрс-Тейлор.

Хто така Елана Майєрс-Тейлор

  • 37-річна американська бобслеїстка, яка проводитиме четверту Олімпіаду в кар'єрі.
  • В активі Майєрс-Тейлор - три медалі Олімпіад: "срібло" у 2014 та 2018 роках, та "бронза" у 2010 році (всі медалі - у бобслей-двійці).
  • Також Майєрс-Тейлор 8-разова призерка чемпіонатів світу з бобслею. Зокрема, на її рахунку чотири золоті медалі - у 2012 та 2013 роках (у змішаній команді), а також у 2015 та 2017-му (у двійці).
  • У сезоні 2021/22 37-річна американка разом із своєю партнеркою Квазою Лейк стали переможницями етапу Кубка світу у Сігулді. Також Майєрс-Тейлор здобула чотири перемоги на етапах світової серії з монобобу.

Що відомо

  • На Олімпіаді-2022 будуть розігруватися чотири комплекти нагород: у чоловічій двійці та четвірці, а також у жіночому монобобі та бобслей-двійці.
  • Україна на олімпійському турнірі з бобслею буде представлена Лідією Гунько - першою в історії українкою, яка змагатиметься на Олімпіаді у цьому виді спорту.
Читайте також: "Неймовірно важкий шлях". Лідія Гунько - перша в історії України бобслеїстка-учасниця Олімпіади
  • У 2018 році олімпійськими чемпіонками у бобслей-двійці стали німкені Маріама Яманка та Ліза Буквіц.

Що далі

  • 13-14 лютого. Змагання з жіночого монобобу на Олімпіаді-2022.
  • 18-19 лютого. Змагання з бобслей-двійки на Олімпіаді-2022.
На початок