Пролежав на вулиці 9 годин: у Франції знайшли мертвим фотографа Рене Робера

Пролежав на вулиці 9 годин: у Франції знайшли мертвим фотографа Рене Робера

Пролежав на вулиці 9 годин: у Франції знайшли мертвим фотографа Рене Робера
Facebook

У Парижі помер 84-річний фотограф Рене Робер. Його знайшли мертвим на вулиці з травмою голови та слідами крові у стані переохолодження.

Про це повідомляє Le Figaro.

За словами друга Робера, журналіста та музиканта Мішеля Момпонте, ввечері 19 січня фотограф вийшов на прогулянку біля свого будинку на вулиці Турбіго. Він знепритомнів і впав. Чоловік 9 годин пролежав на землі. Ніхто з перехожих не допоміг йому, доки безпритульний не викликав швидку допомогу близько шостої ранку 20 січня. З травмою голови та слідами крові фотографа відвезли до лікарні, де він був оголошений мертвим.

"Чи я впевнений, що, зіткнувшись із такою ситуацією, я б зупинився? Бачачи безхатченка на вулиці, ми зазвичай відводимо погляд. Такий трагічний кінець життя говорить абсолютно огидно про нашу поведінку та нашу солідарність по відношенню до ближнього", — зазначив Момпонте.

Що відомо

  • Рене Робер народився у Швейцарії 1936 року. Він став відомим завдяки портретам виконавців фламенко, яких знімав упродовж 50 років. Робер опублікував три фотокниги: "Фламенко" (1993), "Гнів і благодать" (2001) та "Ставлення до фламенко" (2003). У 2021 році він передав свої роботи Національній бібліотеці Франції.

Читайте також: У Франції померла фотографиня Сабіна Вайс, яка робила вуличні світлини протягом майже 80 років

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад