Жителі Тернопільщини долучаються до всесвітньої "Молитви за мир"

Жителі Тернопільщини долучаються до всесвітньої "Молитви за мир"

Жителі Тернопільщини долучаються до всесвітньої "Молитви за мир"
Фото: Діана Ярошенко/Суспільне

Жителі Тернопільщини долучаються до всесвітньої "Молитви за мир". Про це розповів керівник пресслужби Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української греко-католицької церкви отець Олег Харишин.

За його словами, зокрема, богослужіння зараз відбуваються в Зарваниці та Тернопільській катедрі. Молитва відбувається у форматі телемарафону з 9 до 21 години.

У Тернополі служба за мир в Україні відбулася в Архикатедральному Соборі, що в центрі міста. Працівник храму отець Роман Дутчак каже, о 13:10 проводять таку молитву щодня від початку російсько-української війни. Проте, розповідає, до храму можна прийти будь-коли протягом дня та приєднатися до молитви за мир:

"Всі вірні нашої церкви в такому глобальному єднанні Української греко-католицької церкви по цілому світі єднаються в єдиному наміренні цієї молитви: молитви за мир в Україні. Зранку була свята літургія, транслювалася на каналі нашого архикатедрального Собору. Була літургія з Патріаршого Собору, в 10 годині було пряме включення з загальної аудієнції Святішого Отця Франциска, де він звернувся до всіх присутніх прочан, щоби помолитися на латинській мові за мир в Україні".

Молилася за Мир в Україні й Лілія Дільна. Жінка каже, приїхала з села Лучка, що біля Тернополя:

"Чоловік чекає, ми маємо багато справ, але я знала, що маю забігти сьогодні і помолитися за нашу країну, за мир, за спокій, щоб Господь Бог нас уберіг".

Жителі Тернопільщини долучаються до всесвітньої "Молитви за мир"
Молитва відбувається у форматі телемарафону з 9 до 21 години.

Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк розповів, на Тернопільщині спільну молитву проводять 8 рік поспіль.

Нагадаємо, проголосив 26 січня Днем молитви за мир в Україні та в усьому світі папа Франциск.

Читати також

Читайте нас у Telegram - екстрені новини

Підписуйтеся на Суспільне Тернопіль у Viber

Приєднуйтеся до нас в Instagram

На початок