Тернопільська "Нива" вийшла з відпустки

Тернопільська "Нива" вийшла з відпустки

Тернопільська "Нива" вийшла з відпустки
Фото: Андрій Тихий

Футболісти тернопільської "Ниви" повернулися до тренувань після зими. Вони провели перший збір. До тренування долучилися й шестеро новачків. Упродовж десяти днів тренери визначать, чи візьмуть їх до основного складу. Про це розповів тренер Андрій Купцов.

Перед початком тренувань провели розминку. Футболістів розділили на дві команди. Перед виходом на футбольне поле розігріваються у спортзалі.

Роман Волохатий у складі футбольної команди грає 3 роки.

"Особисто мені не було важко, бо я до зборів готувався. Думаю, що під час збору за цих десять днів не повинно виникнути проблем". Після півгодинної розминки спортсмени продовжують тренування на футбольному полі. Спершу бігова підготовка, а потім гра з м’ячем. Василь Механів у "Ниві" 5 років. Чоловік каже, грати футбол на снігу складно:

"Є тільки одне штучне поле. Приходиться виходити з того, що є. Вже скучили за футболом, два місяці без м’яча".

Разом з футболістами, які грають у команді, тренуються шестеро новачків. Про це розповів тренер команди Андрій Купцов.

"Взяли хлопців, запросили до нас в команду, щоб подивитися їхні можливості, подивитися. Нам потрібно десь підсилитися, взяти на перспективу молодих хлопців", – каже Купцов.

Тренувальні збори триватимуть 10 днів. 19 лютого футболісти зіграють перший матч чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. Суперниками стануть футболісти з Волочиська.

Що відомо

  • Тернопільська "Нива" програла футбольній команді "Альянс"
На початок