Тернопільська "Нива" програла футбольній команді "Альянс"

Тернопільська "Нива" програла футбольній команді "Альянс" Суспільне Тернопіль

1:5 – з таким рахунком завершився матч між футбольним клубом "Нива" Тернопіль та командою "Альянс" з Сумської області. Про це повідомив Суспільному директор "Ниви" Андрій Тихий.

За його словами, перший гол у ворота тернополян на 9 хвилині забив гравець "Альянсу" Сергій Загинайлов. Завершився перший тайм із рахунком 0:3 на користь сумчан.

У другому таймі гол у ворота тернополян забив Станіслав Шарай. Він же ж на 57-й хвилині гри отримав червону картку за фол. І єдиний гол у ворота суперників на 75-й хвилині гри забив Сергій Кисленко з "Ниви".

Тернопільська "Нива" програла футбольній команді "Альянс"Суспільне Тернопіль

Це 8 чемпіонат України серед команд Першої ліги. Тернопільська "Нива" зараз на 6 місці в турнірній таблиці. Після 8 зіграних матчів у команди 12 очок. 20 вересня "Нива" зіграє проти футболістів з Ужгорода.