На Тернопільщині посилять карантинні обмеження

На Тернопільщині посилять карантинні обмеження

На Тернопільщині посилять карантинні обмеження
Нацполіція Тернопільщини

З 26 січня в Тернопільській громаді посилять карантинні обмеження. Зокрема, заклади громадського харчування працюватимуть до 22 години, а учні 5-11 класів можуть піти на дистанційне навчання. Такі рішення прийняли на засіданні міського штабу для боротьби з коронавірусом. Про це розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

За його словами, також заборонили проведення масових заходів, роботу дитячих ігрових кімнат і обмежили доступ тернополян до відділів міськради. Це, каже Сергій Надал, пов’язано зі збільшенням кількості хворих на Covid-19. Стежитимуть за дотриманням карантинних вимог поліцейські, працівники Держпродспоживслужби та муніципали.

“Серед освітніх закладів, залишаються працювати в повноцінному режимі дитячі садочки. У садках мінімальна кількість діток хворих, мінімальна кількість хворих вихователів. Тому є необхідність, щоб садки працювали. Щодо шкіл, то рекомендовано всім керівникам бути готовими до роботи в дистанційному режимі. Зміни вводити, враховуючи рішення, яке буде приймати рада школи з врахуванням думки батьківського комітету. За необхідності можна самостійно вирішувати питання закриття тих чи інших класів або про необхідності припинення роботи тої чи іншої школи”, – каже міський голова Тернополя.

Наразі на дистанційному навчанні учні 5-11 класів в 5-ти школах міста, - розповіла начальниця міського управління освіти Ольга Похиляк. За її словами, загалом на коронавірус у навчальних закладах хворіє 101 дитина та 93 вчителі. Загалом у Тернопільській громаді 44 школи. Громадський транспорт працюватиме в звичному режимі.

Що відомо

  • На Тернопільщині за добу COVID-19 виявили у 656 осіб
На початок