Одеські спортсмени завоювали п'ять медалей на змаганнях з греко-римської боротьби

. Олімпійський комітет України в Одеській області

Борці Одеської області завоювали п'ять медалей на всеукраїнських змаганнях. Про це повідомили в Олімпійському комітеті України в Одеській області.

Одесити виступили на молодіжному чемпіонаті та юнацькому турнірі. Перший відбувся у Запоріжжі 19-21 січня. На ньому спортсмени завоювали одну бронзову медаль з греко-римської боротьби. Нагороду отримав Сергій Вєлєв у категорії "до 130 кг". Його тренували Ігор Моїсеєв та Руслан Алманов.

Також вихованці обласної ДЮСШ представили регіон на турнірі, який відбувся у Харкові 22-23 січня. Борці завоювали чотири медалі: