В Україні запустили платформу для нетворкінгу креативників "Навзаєм"

В Україні запустили платформу для нетворкінгу креативників "Навзаєм"

В Україні запустили платформу для нетворкінгу креативників "Навзаєм"
Facebook

Команди Creative Management Camp та Культурної Агенції ∀ запустили вебзастосунок "Навзаєм". Платформу розробили для нетворкінгу спеціалістів культурної та креативної сфер, пошуку фахівців та обміну знаннями.

Про це повідомляє platfor.ma.

"Навзаєм" — це впорядкована книга контактів, завдяки якій можна надсилати користувачам особисті повідомлення в їхні соцмережі і таким чином швидко знаходити команду та експертні консультації або обмінюватись досвідом. Профілі користувачів не є статичними, адже кожного дня спеціалісти мають різні запити.

Пошук працює за конкретними маркерами відповідно до цілі й формату спілкування: за галузями та напрямами діяльності фахівців, за компетенціями та відповідними статусами. Застосунок поєднує користувачів згідно з індивідуальними запитами та обраними тегами: якщо вони збігаються, відбувається "навзаєм".

Окрім платформи команда розробила гайд, який має допомогти знайти перших потенційних співрозмовників, а також зробити нетворкінг ефективнішим. З гайдом можна ознайомитись за посиланням.

"Нетворкінг є важливою частиною для розвитку креативного сектору. Створення потрібних та корисних зв’язків — це про нові можливості, про вихід із власної бульбашки, про пошук бажаної роботи і про саморозвиток. "Навзаєм" пропонує обмінюватись ресурсами та нетворчити за принципом peer-to-peer (рівний рівному) — в дружній формі й без ієрархій", — зазначила засновниця "Навзаєм" Тома Лазаренко.

На платформі "Навзаєм" доступні вебзастосунок, телеграм-чат і нетворкінг-івенти.

Читайте також:

Український застосунок Headway увійшов до топ-3 освітніх додатків у США у 2021

Мобільний додаток української цифрової бібліотеки можна завантажити на Google Рlay

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад