Українські біатлоністи - про виступ і результат у чоловічій естафеті Кубка світу в Рупольдингу

Українські біатлоністи - про виступ і результат у чоловічій естафеті Кубка світу в Рупольдингу

Ексклюзивно
Українські біатлоністи - про виступ і результат у чоловічій естафеті Кубка світу в Рупольдингу
Biathlon.com.ua

Як представники естафетної четвірки оцінили свій виступ Суспільне Спорт.

Автор коментаря: Олег Шумейко.

Збірна України з біатлону посіла шосте місце у чоловічій естафеті на етапі Кубка світу у Рупольдингу. Українці боролися за подіум упродовж першої частини гонки, але на етапі Богдана Цимбала опустилися з топ-3.

Дивіться також: чоловіча естафета на Кубку світу в Рупольдингу

Україна вдруге у сезоні фінішувала у топ-6. Найкращим результатом залишається п'яте місце на етапі в Естерсунді.

Після гонки українські біатлоністи оцінили свій виступ у чоловічій естафеті в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт.

Читайте також: Україна - шоста у драматичній чоловічій естафеті на Кубку світу в Рупольдингу: результат

Артем Прима, який відкривав гонку для збірної України, звернув увагу на "стійку", де зміг закрити усі мішені лише завдяки двом додатковим патронам. І зазначив, що стріляти довелося не із зручної позиції.

"Хвилювання жодного не було. Прийшов на другу стрільбу на килимок, і така погода - туманчик почав опускатися. Килимок був слизький, тож довелося змінювати позицію, стріляти у незвичному положенні. Через це й були два промахи, довелося брати додаткові патрони".

"Звісно, робив свою роботу, вже такий досвід, стільки бігаємо гонки. Налаштовувався, виходив на старт і робив все, що міг".

Читайте також: "Це найдивніший момент, який я переживав". Хаос в чоловічій естафеті для Норвегії: що відбулося

А ось Дмитро Підручний залишився задоволений своїм виступом. На своєму етапі Підручний показав другий результат за швидкістю.

"Гонка вийшла досить хорошою, одна хиба лежачи - як завжди, одна хиба. Але намагався стріляти швидко, прийшов на стрільбу зі спортсменом із Німеччини, пішов за ним, наздогнав групу. Гадаю, та швидкість на стрільбі лежачи була виправданою, а по трасі намагався наздоганяти з першого кола німця попереду, тримати високу швидкість".

"На другому колі також намагався не відсижуватися, а задавати темп, а на останньому вийшов у кількох секундах за французом та білорусом і теж намагався нав'язати боротьбу по трасі. На жаль, сильно втікти не вдалося, передав у групі, але радий, що ми [були] у лідируючій групі та наздоганяли італійця. Тож, гонку можна занести в актив, я нею задоволений".

А ось Богдан Цимбал визнав, що не зміг провести ідеальну гонку. На першому колі українець був третім найшвидшим на дистанції, а ось останнє коло добігав, вибувши за топ-15.

"Насправді можна тримати їхній [Німеччини] темп. Просто я зі старту швидко почав бігти, пішов одразу попереду. Наздогнали італійця, але вже потім не вистачило. Тут досить швидкісний підйом, і з часом стало важко триматися на цьому підйомі за іншими. Коли на другому колі я вже відстав від росіянина та білоруса, то на останньому вже не вистачило сил, щоб боротися так, як треба. Стрільбою я задоволений, один додатковий - це небагато, а тому добре".

Читайте також: "Показник нашого рівня". Що сказав Юрай Санітра про результат України у чоловічій естафеті

"Вітер? Трохи "гуляли прапорці". Вони не особливо помітно, але на стрільбищі мінімальний порив вітру може внести поправку у стрільбу. Я почув та проаналізував слова тренера, і коли побачив, що вітра немає, погода така ж, що і була на пристрілці, почав працювати".

Результати українців у чоловічій естафеті в Рупольдингу

  • Артем Прима - 6-е місце (передача естафети), 9-е місце (швидкострільність), 7-е місце (хід по дистанції)
  • Дмитро Підручний - 2-е місце (передача естафети), 5-е місце (швидкострільність), 2-е місце (хід по дистанції)
  • Богдан Цимбал - 4-е місце (передача естафети), 2-е місце (швидкострільність), 11-е місце (хід по дистанції)
  • Антон Дудченко - 6-е місце (фініш), 12-е місце (швидкострільність), 13-е місце (хід по дистанції)
На початок