"Показник нашого рівня". Що сказав Юрай Санітра про результат України у чоловічій естафеті

"Показник нашого рівня". Що сказав Юрай Санітра про результат України у чоловічій естафеті

Ексклюзивно
"Показник нашого рівня". Що сказав Юрай Санітра про результат України у чоловічій естафеті
Biathlon.com.ua

Як тренер збірної України пояснив результат у естафеті.

Автор коментаря: Олег Шумейко

Збірна України виступила у чоловічій естафеті на етапі Кубка світу в Рупольдингу. Українці фінішували на шостому місці, хоча упродовж трьох етапів вели боротьбу за місце на подіумі.

Дивіться також: чоловіча естафета на Кубку світу в Рупольдингу

Ключовим моментом гонки стало останнє коло Богдана Цимбала, який біг на третьому етапі. Цимбал показав 17-й час із суттєвим відставанням від представника Білорусі Максіма Варабєя і передав естафету четвертим. Антонові Дудченку втримати цю позицію у боротьбі з біатлоністами із Італії та Франції не вдалося.

Читайте також: Україна - шоста у драматичній чоловічій естафеті на Кубку світу в Рупольдингу: результат

Після гонки головний тренер чоловічої команди Юрай Санітра оцінив виступ команди в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт. Україна вдруге посіла місце у топ-6 в естафеті у сезоні 2021/22: у першій гонці в Естерсунді Україна у такому ж складі фінішувала п'ятою.

Санітра залишився задоволений першими двома етапами Артема Прими і Дмитра Підручного. Але визнав: Богданові Цимбалу не вистачило тієї швидкості, яку він демонстрував у спринтерській гонці.

  • Про виступ біатлоністів в естафеті

"Перші два етапи, і Прима, і Підручний відпрацювали добре. Немає чого додати: і на трасі виглядали досить добре, Підручний показав другий час за швидкістю. Сьогодні був не день Цимбала, він відбіг не так, як у спринті. Особливо мав проблеми на останньому колі, де програв дуже багато. Дудченку вже на фініші без контакту було важко бігти".

  • Про результат України в естафеті

"Гадаю, що на цей час шоста позиція - показник нашого рівня. Треба нам ще щось допрацювати, розраховувати, що буде наш день. Добре стріляти, швидко бігти, тому якщо хочемо дивитися на вищі позиції, треба бути 100% готовими".

  • Чи планує змінювати фінішера в естафеті

"Час показав, що друга позиція Підручного - дуже хороша, та й Антон Дудченко отримує зі старту в старт більше досвіду, він прогресуватиме на цій позиції. Поки що не маю іншого варіанту з фінішером".

Що далі

  • Неділя, 16 січня, 13:45. Жінки, гонка переслідування (10 км)
  • Неділя, 16 січня, 15:45. Чоловіки, гонка переслідування (12.5 км)
На початок