Суспільне покаже різдвяні богослужіння 6 і 7 січня. Розклад

Суспільне покаже різдвяні богослужіння 6 і 7 січня. Розклад

Суспільне покаже різдвяні богослужіння 6 і 7 січня. Розклад
Суспільне

У Різдвяний Святвечір та на Різдво суспільні телеканали UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, UA: КРИМ та всі регіональні канали Суспільного мовника транслюватимуть різдвяні літургії. Глядачі зможуть побачити богослужіння Православної церкви України та Української греко-католицької церкви.

Про це повідомляє Суспільне.

6 січня на телеканалі UA: ПЕРШИЙ

О 16:45 розпочнеться трансляція Всенічного бдіння у Навечір’я Різдва Христового зі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору ПЦУ.

О 19:30 транслюватиметься Велике повечір’я з Литією у Навечір’я Різдва Христового з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ.

7 січня

О 7:00 для глядачів телеканалів UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА розпочнеться трансляція Різдвяної утрені та Архиєрейської Божественної Літургії Української греко-католицької церкви.

З 9:00 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ транслюватиметься Різдвяна Божественна Літургія Православної Церкви України.

О 9:00 — в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного мовника та UA: КРИМ транслюватимуть наживо Різдвяну Літургію із Собору Святої Трійці Православної церкви України міста Луцька — головної церкви єпархії, пам’ятки архітектури національного значення.

Волинська філія Суспільного мовника також вестиме пряму трансляцію Різдвяної служби на ютуб-каналі, фейсбук-сторінці та на сайті.

Різдвяні літургії 6 і 7 січня також можна подивитися онлайн на суспільних телеканалах UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА та всіх регіональних каналах Суспільного мовника.

Що відомо

  • У 2021 році з нагоди свята Різдва західного обряду суспільні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА транслювали богослужіння та урочистості з Ватикану 24 та 25 грудня.

Читайте також: UA: КУЛЬТУРА покаже телеверсію концерту "Адель —  наживо в Лондоні"

На початок