UA: КУЛЬТУРА покаже найзахопливіший концерт Адель

UA: КУЛЬТУРА покаже найзахопливіший концерт Адель

UA: КУЛЬТУРА покаже найзахопливіший концерт Адель Фото: Getty Images

9 січня о 22:50 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже телеверсію концерту "Адель —  наживо в Лондоні", створену телеканалом BBC.

Шоу являє собою поєднання формату концерту та інтерв'ю. Неперевершені глибокі емоції, що їх співачка зазвичай вправно передає поезією та вокалом, підживлюються ще й відвертими відповідями на питання телеведучого Грема Нортона.

"Це ексклюзив світового масштабу!" — коментує Нортон.

Ми побачимо, як Адель та її група наживо виконують пісні з третього студійного альбому "25" (2015), а також пісні з двох інших альбомів — "19" (2008) і "21" (2011).

Також — сингл Skyfall, що приніс Адель "Оскар" у 2013 році за найкращу пісню до фільму. У фіналі Адель зворушливо заспіває разом з глядачами хіт "Someone like you", що зробив її світовою суперзіркою.

Адель — британська популярна співачка. Загалом було продано понад тридцять мільйонів екземплярів альбомів Аделі; виконавиця номінували на премію «Ґреммі» вісімнадцять разів, п'ятнадцять з яких Адель отримала.

У листопаді 2021 року вийшов четвертий студійний альбом Аделі, "30". Він написаний під впливом пережитих співачкою негараздів у особистому житті.

Де і коли дивитися шоу: 9 січня о 22:50 на UA: КУЛЬТУРА.

Нагадаємо, UA: КУЛЬТУРА — суспільний загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше