На Буковині жителі перекривають дорогу у селі через розмиту переправу. Утворились затори

На Буковині жителі перекривають дорогу у селі через розмиту переправу. Утворились затори

На Буковині жителі перекривають дорогу у селі через розмиту переправу. Утворились затори
molbuk.ua

Жителі села Глиниця Чернівецького району перекривають дорогу у селі. Таким чином вимагають ремонту переправи через Прут. На дорозі утворились затори.

Про це у коментарі Суспільному сказала староста села Оксана Танасюк.

Жителі перекривають дорогу з 8:00 4 січня. За словами Танасюк, планують не пускати транспорт до ранку. Дорогу перекриває приблизно 30 людей, вони безперервно ходять по пішохідному переході.

"За день пропустили машину газової служби. Жителі не дають проїхати ні автівкам, ні громадському транспорту", — каже Танасюк.

На Буковині жителі перекривають дорогу через розмиту переправу. На дорозі затори
Затори в селі станом на 16:00. molbuk.ua

Жителі вимагають знову спорудити тимчасову переправу через Прут, яку затопило під час підняття рівня води. Вона є технологічною — її побудували на період ремонту, щоб нею їздила будівельна техніка. Про це у коментарі Суспільному сказала речниця служби автомобільних доріг в області Наталія Гатеж. За її словами, решті транспорту там курсувати заборонено.

5 січня почнуть відновлювати тимчасову переправу. Про це Суспільному сказала голова громади Наталія Катрюк, яка була на зустрічі у службі автомобільних доріг області. Також вирішуватимуть, як організувати перехід між селами.

Що відомо

  • 21 жовтня перекрили рух мостом через Прут на ділянці у селі Глиниця. Його капітально ремонтують. Для об'їзду встановили три шляхи для машин різного габариту.
  • Згідно з тендерною документацією, ремонт мають завершити до кінця 2022 року. Його вартість складає 182 мільйони 500 тисяч гривень.
  • 2 січня тимчасову переправу для будівельної техніки розмило. Там застрягла машина. ЇЇ витягували рятувальники.
На початок