На Буковині перекриють рух на ділянці моста через Прут. Схема об'їзду

На Буковині перекриють рух на ділянці моста через Прут. Схема об'їзду

На Буковині перекриють рух на ділянці моста через Прут. Схема об'їзду
Служба автомобільних доріг

З 21 жовтня у Чернівецькій області перекриють рух мостом через Прут на ділянці у селі Глиниця. Його капітально ремонтуватимуть.

Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області на сторінці у Facebook.

Міст є частиною автошляху з Кіцмані, Сторожинця, Глибокої до залізничної станції "Вадул-Сірет".

Об'їхати місце перекриття можна автошляхами:

  • Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), далі дорогою Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути через міста Снятин та Косів.
  • Автошлях через Чернівці та Сторожинець: Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), по трасі М-19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест), на Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці та у зворотному напрямку.
  • Вантажівки загальною масою до 18 тонн можуть об'їхати міст у Глиниці дорогою Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП Руська.

Така схема об'їзду діятиме до кінця ремонту моста.

На Буковині перекриють рух мостом через Прут: схема об'їзду
Схема об'їзду. Служба автомобільних доріг

Що відомо

  • Міст у Глиниці збудували у 1959 році, у 1982 році його реконструювали. За інформацією Служби автомобільних доріг, міст потребує капітального відновлення, оскільки терміни експлуатації вичерпані.
  • Під час ремонту встановлять нові опори та замінять балки, також розширять проїзну і пішохідні частини, встановлять сучасне бар’єрне і перильне огородження.
  • Згідно з тендерною документацією, ремонт мають завершити до кінця 2022 року. Його вартість складає 182 мільйони 500 тисяч гривень.

Читайте також

Підрядник пояснив, чому не відновили рух тролейбусів на вулиці Університетській у Чернівцях

На початок