У перший день нового року в Кропивницькому пологовому будинку народилася дівчинка

У перший день нового року в Кропивницькому пологовому будинку народилася дівчинка

У перший день нового року в Кропивницькому пологовому будинку народилася дівчинка
pixabay.com

1-го січня 2022 року у Кропивницькому пологовому будинку народилися дівчинка. Про це Суспільному розповіла директорка будинку Людмила Романів.

Кропивничанка Вероніка Плюшка народила 1 січня о 20:10 доньку. Дівчинку назвали Софія. "Привезли мене десь о четвертій. Пологи пройшли якнайкраще. Я думала, що буде набагато гірше. Лікар і акушер гарно попрацювали. Донька мала народитися 30 числа, але вирішила 1. Її вага – 3400, зріст – 53 сантиметрів".

Що відомо

Першого січня у перинатальному центрі обласної лікарні народилися двоє хлопчиків. Про це розповіла завідувачка центру Тетяна Мітєва.

Першою народила 28-річна породілля Світлана Іщук. Це її друга дитина. Каже, хотіла дівчинку. "31-го ми святкували Новий рік, а вже о першій ночі почались перейми. Ми швидко подзвонили в лікарню, "швидка" приїхала, довго не чекали. Вранці я народила сина". Вага хлопчика – 2340 грамів, зріст – 47 сантиметрів.

У перший день нового року в Кропивницькому пологовому будинку народилася дівчнка
28-річна породілля Світлана Іщук разом із сином. Суспільне Кропивницький

Вага другого хлопчика, який народився у центрі – 3160 грамів, сказав акушер-гінеколог Олександр Сенчук. Говорить, робота у свята нічим не відрізняється від інших днів. "У нас немає свят, вихідних, чи інших причин, щоб не бути готовими до прийняття пологів. Весь колектив працює в такому режимі, в якому повинен працювати в будь-який день".

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері та Телеграм

Вибір редакції

На початок